Oferujemy szeroki
Urządzenia biurowe

BUSINESS ONLINE W ofercie Business Online znajdziesz urządzenia techniki biurowej, które będą pomocne w biurze, w domu, wszędzie tam gdzie pojawiają się dokumenty oraz potrzeba ich profesjonalnej prezentacji, potrzeba nadania im trwałego charakteru.

Zadbaj o bezpieczeństwo Twoich niepotrzebnych już dokumentów, nośników danych. Spraw aby nie dostały się w niepowołane ręce, znakomitym urządzeniem gwarantującym bezpieczeństwo w tym zakresie będzie niszczarka dokumentów. A może chcesz przygotować profesjonalne oferty, wielostronicowe raporty? Może się okazać, że przydatne będzie urządzenie z działu Prezentacja dokumentów. W tym dziale znajdziesz:

BUSINESS ONLINE

Większość Polaków w wieku produkcyjnym spędza około 8 godzin dziennie przed ekranem monitora. Większość z nich wie, że może się to wiązać z poważnymi dolegliwościami fizycznymi. Bóle pleców, barków, ogólne zmęczenie, sztywnienie karku, drętwienie palców i ból przy zginaniu nadgarstka czy też pieczenie oczu - to najczęstsze problemy. Mogą być one spowodowane przez nieprawidłowo zaprojektowane stanowisko pracy. Cierpi pracownik, straty ponosi też pracodawca... Większość problemów z przystosowaniem stanowiska pracy możesz rozwiązać stosując odpowiednie produkty z działu Ergonomia.

BUSINESS ONLINE
Urządzenia biurowe